Tarixim ilə fəxr edirəm!
Tarixim ilə fəxr edirəm!
Tarixim ilə fəxr edirəm!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keçmişimizi unutmaq olmaz

Anasayfabomba letifeler Icon_mini_portal_enGaleriLatest imagesAxtarQeydiyyatdan keçinGiriş

bomba letifeler

MüəllifIsmarıc
VƏKİL CƏFƏRLİ

VƏKİL CƏFƏRLİ

İsmarıc sayı : 79

bomba letifeler Empty
Yeni mövzuMövzu: bomba letifeler   bomba letifeler Icon_minitimeC.a. Dek. 15, 2011 11:57 am

bomba letifeler ESRQU_9518
bomba letifeler Yenii (54)

Bir dəfə Bakıdan Naxçıvana uçan təyyarədə bir nehrəmli keçib 1ci sıradan deputatın yerində oturur. Təyyarədə oturan adamlar nə qədər edirsə onu durquza bilmir. Bir uşaq deyir icazə verin mən onu durquzum. Yaxınlaşıb nə deyirsə nehrəmli keçib tez ikinci sırada oturur. Hamı təəccüblənir uşaqdan soruşurlar: sən ona nə dedin ki? Uşaq: Heç dedim ki birinci sıra Naxçıvana getmir

Bir gün bir jurnalist məşhur ermənidən intervyu götürür...
J. Sizcə dünyanın ən xain, axmaq və oğru milləti kimdir?
E. “За то” biz dünyada ən yaxşı konyak hazırlayan millətik!

Sən haçan 2-ni düzəldəcəksən ? -Ata, mən neyləyim, jurnal müəllimlər otağındadır.

Azərbaycan dili dərsində müəllim şagirdlərdən soruşur:
- Mən gözələm deyirəmsə bu hansı zaman formasındadır? Uşaqlar xorla cavab verir: - keçmiş zaman
ay müəllim! Smile)

Bir gün 2 dəli imtahan verməyə gedirlər.İmtahandan sonra görüşüb bir birindən soruşurlar
-Necə yazdın?
-Heç nə yazmadım boş kağız verdim.Bəs sən?
-Mən də boş vərəq verdim
-Aydaaa indi elə biləcəklər bir - birimizdən köçürmüşük

Ər və arvad evin qarşısında oturublar. Bir turist gəlir və kişidən ingiliscə yolu soruşur. Kişidən səs yox. Turist bu dəfə Almanca soruşur.Kişidən yenə səs yox. Turist bu dəfə Fransızca danışmış. Yenə səs yox. İspanca yenə səs yox. Turist əsəbiləşib gedir. Arvad ərinə deyir:
- Bir dil öyrənməyin zamanı gəldi deyəsən.
Ər arvada:
- Boş ver,nə gərək var? Adam bu qədər dil bilir, dərdini mənə başa sala bilmədi

bomba letifeler Yenii (54)

Əvvələ qayıt Aşağa gitmek

bomba letifeler
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)
 Similar topics
-
» super letifeler